אודות

בהובלתו וניהולו של מר מני בניש, קונסול של כבוד של גאורגיה בישראל, LANDMARK גאה להיות מובילת עולם הנדל”ן מעבר לים. הקבוצה פועלת כ- 20 שנים וליוותה לאורך השנים מאות משקיעים בארץ ובעולם. LANDMARK, עם יכולת כלכלית חזקה ויציבה מעוניינת להעניק למשקיע הישראלי את כל הכלים הדרושים להשקעה רווחית לאורך זמן. כל האמור בשילוב עם קשריה של החברה עם חברות ניהול מקומיות מאפשרים למשקיע הישראלי את השקט והביטחון לבצע השקעה מוצלחת ובטוחה מעבר לים.

LANDMARK מאפשרת למשקיע הישראלי ליהנות מפוטנציאל הרווח בהשקעות מעבר לים עם גוף ישראלי הפועל בשווקים המקומיים ומעניק ביטחון מלא לאורך כל הדרך. על מנת למקסם את הרווח של המשקיע הישראלי, LANDMARK פועלת בשווקים צומחים ומתפתחים לצד שווקים יציבים ומבוססים ברחבי העולם אשר נבחנים בקפידה על ידי הצוות המקצועי של החברה. החברה מאתרת נכסים איכותיים באזורים מבוקשים, בעזרת פעילותה הענפה במרכזי הערים וקשריה עם החברות המקומיות. במהלך הפעילות לאיתור הנכסים נלקח בחשבון הביקוש מצד שוכרים ותיירים לנכסים השונים ופוטנציאל עליית הערך של הנכסים הללו.

הסוד להצלחה

הסוד להצלחה בהשקעות הנדל”ן בחו”ל נשען על בחירת המבנה\אזור האיכותי ביותר אל מול המחיר הטוב ביותר, תוך יכולת לגמישות מירבית בתוך עולם הנדל”ן הנחשב ליציב ברחבי העולם.

המתכון המנצח תלוי בעיקר בצוות שלנו הרתום להצלחתכם לאורכו של התהליך.

 

הצוות שלנו יעניק לכם:

Asset 2

שרות ותמיכה מקצועית

4

מעטפת פיננסית

3

מעטפת משפטית

5

חיבור ראשוני ליזם הפרויקט